Jeśli szukacie Państwo cichego, spokojnego miejsca nad morzem, z dala od miejskiego zgiełku zapraszamy do Cisowa - malowniczej wsi położonej na polodowcowej morenie - najwyższym w okolicy wzniesieniu. Rozciąga się stąd piękny widok na morze, jezioro, Darłowo i Darłówko. Miejscu dodają uroku majestatycznie poruszające się wiatraki oraz najstarszy w okolicy XIV -czny kościół.


Cisowo znajduje się 2,5 km od Morza Bałtyckiego i 3 km od Darłowa i Darłówka, 1km od jeziora Kopań. Takie położenie sprawia, że wioska jest bardzo atrakcyjna pod względem turystycznym. Można tu opalać się na czystej, szerokiej i dzikiej plaży, odbywać długie spacery nad morze, jezioro, do lasu, a wieczorami obserwować przepiękne zachody słońca. Można tu uprawiać turystykę pieszą, rowerową oraz nordic walking. Przez Cisowo przebiega min. turystyczny Szlak Zabytków Średniowiecza i Szlak Wiatrów.


Z Darłówka warto popłynąć statkiem pirackim, super szybką łodzią motorową lub luksusowym katamaranem na duńską wyspę Bornholm. Oczywiście można wybrać się też na morskie połowy dorsza. Należy odwiedzić jedyny w Europie park wodny z naturalną morską wodą, kręgielnie, wesołe miasteczko, park linowy i wiele innych atrakcji.  Można również korzystać jazdy konnej ( 1km ) . Pobliskie Darłowo ma bogatą historię. Znajduje się tu Zamek Książąt Pomorskich, starówka, średniowieczne kościoły i inne zabytki.


Cisowo daje możliwość spędzenia niezapomnianych wakacji. Czyste powietrze z dużą ilością jodu, zieleń, a także cisza i spokój są gwarancją udanego urlopu. Okolice Darłowa to najczystsze tereny w Polsce. Powietrze sprzyja leczeniu wielu chorób ( w okolicy znajdują się sanatoria i prewentoria). Jest to doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą wypocząć nad polskim morzem, nie przepadają za tłokiem i hałasem letnich miejscowości.


Wyjątkowy klimat Cisowa urzekł już niejednego turystę. Serdecznie zapraszamy.

© 2009-2018 NordMedia.pl